Apteczka Cederroth First Aid Kit MEDIUM

390101

Nowy produkt

Cederroth

Przenośna walizkowa apteczka pierwszej pomocy Cederroth First Aid Kits Medium umożliwiająca natychmiastowe udzielenie pomocy. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Cederroth First Aid Kits zaprojektowano jako podręczne apteczki umożliwiające natychmiastowe udzielenie pomocy. Wersja skrzynkowa to doskonałe uzupełnienie mocowanej na ścianie apteczki First Aid Station, idealne rozwiązanie dla często przemieszczających się pracowników.

Zalety produktu

• Łatwość transportu
• Łatwość użycia
• Wytrzymały materiał 

Cederroth First Aid Kit Medium to dobrze wyposażona apteczka pierwszej pomocy w futerale wykonanym z wytrzymałego materiału gumopodobnego, odpornego na kontakt z kurzem, wilgocią i brudem. Wyposażenie apteczki jest zawsze higieniczne i gotowe do użycia. Produkty są umieszczone w przejrzystych kieszeniach, które zapewniają przejrzysty układ produktów i łatwość znalezienia odpowiedniego produktu, gdy liczy się każda sekunda. Na każdym produkcie znajduje się jasna instrukcja użycia. Dzięki wyraźnym barwom ostrzegawczym – zielonej i żółtej – apteczka jest widoczna z dużej odległości. Praktyczny uchwyt z regulowaną taśmą na rzep ułatwia umocowanie apteczki w danym miejscu lub zabranie ze sobą.

Zawartość

1 Zestaw do tamowana krwi Cederroth 4-in-1 
1 Mały zestaw do tamowania krwi Cederroth 4-in-1 
10 Plastrów Salvequick 
6 Myjek Do Ran Salvequick 
4 Salvequick Maxi Cover
1 Maska Do Oddychania
2 Safety Hand Cleanser 
2 Pary Rękawiczek 
1 Koc Ratunkowy
1 Opaska Elastyczne
1 Cederroth Burn Gel Dressing 
1 Para Nożyczek
1 Instrukcja Pierwszej Pomocy

Wymiary:

  • Szerokość: 231 mm
  • Wysokość: 190 mm
  • Głębokość: 78 mm

 

Produkty powiązane