Wybierz schody dopasowane do Twojego gustu

Wybierz schody dopasowane do Twojego gustu

10 maja 2021 Wyłączone przez Arek

Stolmark jest to firma realizująca usługi stolarskie w Trójmieście, robiąca niesamowite projekty schodów. Dobierz to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza! Jako jedna z niewielu  firm oferują tworzenie schodów w odpowiednim rozmiarze. Jeżeli nie jesteś pewny co będzie najlepszą opcją, to chętnie pomogą dopasować rozmiar i materiał, które posłużą do zrealizowania twojego wymarzonego projektu.

Sprawdź stronę Stolmark.

Stolmark – postaw na wykonawcę z pasją i doświadczeniem

Co najważniejsze – wkładają serce w zlecane im projekty. Zawsze słuchają potrzeb klienta, aby dopasować schody do jego wszystkich potrzeb i planów. Mogą Ci zaoferować wykonanie schodów z wielu rozmaitych materiałów. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są schody:

  • z drewna
  • betonowe
  • ze szkła
  • dywanowe

Podczas wymyślania planu domu dużo osób myśli jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby pasowały do kompozycji całego pomieszczenia. Schody pełnią rolę serce każdego domu i dużo zależy od ich prezencji. Ważne jest by dobrać odpowiedni model, tak aby schody stanowiły modny dodatek, bez przytłaczania całego pomieszczenia.  Po wybraniu odpowiedniego kształtu czas zastanowić się nad rodzajem materiału, z którego zostaną zrobione. Masz do wyboru pełno niezwykłych projektów, które nadadzą charakteru wnętrzu. Częstym rozwiązaniem są schody drewniane. 

Piękne schody będą ozdobą Twojego domu

Podstawą schodów każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one wykonane. Dobrze dobrane tworzywo zapewnia trwałość na wiele lat oraz może dodać wnętrzu charakteru. Klasycznym i najbardziej znanym, oraz tradycyjnym materiałem jest drewno. Schody wykonane z drewna są świetnym wyborem dla wielbicieli przytulnych przestrzeni, tworząc piękny rodzinny nastrój. Coraz większą popularnością cieszą się też mocno rustykalne wnętrza, gdzie doskonale nada się surowe drewno. Pomyśl nad wyborem schodów z metalu, jeżeli jesteś zwolennikiem minimalistyczne wnętrza. Metal kreuje nieco  bardziej poważny i chłodny klimat. Przebywając w pomieszczeniu, gdzie widać styl industrialny, z pewnością poczujesz powiew nowoczesności.

Schody dywanowe, są hybrydą schodów drewnianych i metalowych. Są w sporej części wykonane z drewna, jednocześnie zachowując minimalizm. W przypadku gdy zależy Ci na osiągnięciu efektu trwałej kompozycji to najlepszym wyborem będą schody betonowe. Są niezwykle solidne i będa pasowały do pomieszczeń o męskich wykończeniach, budynków gospodarczych, czy też miejsc ogólnodostępnych. Schody ze szkła są dedykowane głównie do współczesnych i jasnych pomieszczeń. Te rozwiązanie bez wątpienia nadaje artystycznego charakteru.

Jaką balustradę dobrać do schodów?

Niezależnie od schodów, które postanowisz wybrać to z całą pewnością balustrady ze szkła będą wkomponowywać się do każdego ich rodzaju. Nadadzą Twojemu wnętrzu  supernowoczesny styl zachowując jednocześnie użytkowość. Gdy zabierasz się za budowę lub remont domu, należy pamiętać o balustradach, ze względu na bezpieczeństwo rodziny.